با ما در ارتباط باشید ۲۲۰۹۲۶۱۴-۰۲۱

ابزارهای کسب و کار

هر سازمانی برای انجام فعالیت های خود در هر بخشی نیاز به ابزارهایی دارد؛ که این ابزارها برای سریعتر و راحتر یا به بیان بهتر درست طی کردن مسیر کسب و کارها کمک می کنند، سوی تعالی در این قسمت ابزارهای مورد نیاز کسب و کارها را قرار داده است و قصد دارد این ابزارها را با توجه به نیاز سازمان ها و موسسات گسترش دهد.

تست های استخدامی

تست شخصیت شناسیNEO_PI-R

از آزمون‌های جامعی است که پنج شاخص (فاكتور) اصلی شخصیت را  ازجمله:روان‌‌رنجوری‌یا‌ عصبیت، برونگرایی، توافق(دلپذیر بودن)، باز بودن و وظیفه شناسی (با وجدان بودن)را می سنجد.
زیربنای این آزمون نظریه‌ی پنج عاملی شخصیت، معروف به پنج عامل بزرگ (Big Five) است.
اگر دغدغه توسعه فردی را دارید و به دنبال خودآگاهی جامع و با جزئیات کامل هستید، این آزمون به شما توصیه می‌شود.

آزمون نئو شامل 240 سوال که زمان آن 40دقیقه است.

کدتخفیف:M3IOI

تست استعدادیابی Clifton

کلیفتون بر روی استعداد ها بیشتر از رفتار انسان ها تمرکز می کند. این تست از بین ۳۴ استعداد که می سنجد ۵ استعداد برتر شما را تعیین می کند.تست بصورت مقایسه ی بین دو جمله ی مقابل هم می باشد. سوالات مقابل هم لزوما متضاد هم نیستند و حتی ممکن است هیچ ربطی به همدیگر نداشته باشند. احتمال زیادی وجود دارد که در سوال های مختلفی،فکر کنید که جملات دو سمت سوال در مورد شما صدق می کنند یا هر دو جمله هیچ ربطی به شما ندارد،هرآنچه که در مورد شما صدق می کند انتخاب کنید.
تست 177 سوال دارد و زمان آن کمتر از 60 دقیقه است

کدتخفیف:M3IOI

تست تیپ های شغلیHolland

آزمون هالند برای مشخص کردن مشاغل منطبق با شخصیت افراد طراحی شده.وقتی شما کاری را که دوست دارید انجام می دهید از انجام آن لذت می برید! تست هالند برای همین ساخته شده تا با 6 کد اصلی مدل شخصیتی شما را مشخص کند و با استفاده از آن شغل های مناسب خود را انتخاب کنید. بدون نگرانی از اینکه مهارت لازم برای هر شغل یا سرمایه لازم را دارید(فقط از روی علایق شخصی) به سوالات پاسخ دهید.

 تست 180 سوال دارد زمان آن حدود 30 دقیقه می باشد.

کدتخفیف:M3IOI

تستBelbin

آزمون بلبین رفتار محور است و به عملکرد فرد و تیم کمک می‌کند. همچنین با ارائه یک زبان مشترک و رویکرد دوستانه، برای بهبود عملکرد افراد و تیم‌ها بسیار موثر است. نحوه انجام این تست به این صورت است که، هر بخش 10 نمره دارد. 10 نمره می‌تواند بین 9 گزینه توزیع شود. ممکن است یک گزینه 10 نمره بگیرد و بقیه گزینه‌ها 0 و یا همه گزینه‌ها نمره‌ای مساوی بگیرند. ( اختصاص نمره 10 به یک گزینه نباید بیشتر از 3 بار اتفاق بیافتد) همچنین هیچ سوالی نمیتواند کمتر از ۱۰ نمره داشته باشد.

آزمون 7سوال دارد و زمان آن 15 تا 20 دقیقه است

کدتخفیف:M3IOI

تست هوش ریونRaven

تست هوش ریون طراحی شده تا میزان قابلیت الگویابی و تفکر منطقی را بسنجد. به کمک این تست میتوان آی کیو افراد 14 تا 65 سال را بدون توجه به ملیت، دین و دیگر تفاوت هایشان اندازه گرفت. ریون 60 تصویر را ارائه میدهد که نشان دهنده شکل هایی مرتبط به هم با الگو های متفاوت هستند و یک فیگور از آن جا افتاده است. شما باید الگوی ارتباط دهنده شکل ها به یکدیگر را پیدا کنید. این تصاویر در 5 سری طراحی شده اند که هر کدام از درجه سختی متفاوتی برخوردار است.

تست شامل 60 سوال با زمان 60 دقیقه ای است.

کدتخفیف:M3IOI

تست هوش هیجانیBar-on

هوش هیجانی(EQ)شامل شناخت و کنترل هیجان های خود است.شخصی که EQبالایی دارد،به طور موفقیت آمیزی سه مولفه‌ی هیجان را بایدیگر تلفیق می کند (مولفه ی شناختی،مولفه ی فیزیولوژیک و مولفه ی رفتاری) در واقع،این هوش هیجانی است که می‌تواند هوش عقلانی را به کار گیرد و در جهت مقصودش به پیش ببرد.هوش هیجانی مجموعه ای از مهارت ها و شاخص هایی است که منجر به شناخت هیجان های خود،کنترل هیجان های خود،برانگیختن و به هیجان آوردن خود،شناخت احساسات دیگران و تنظیم روابط با دیگران می شود.

این تست شامل 90 سوال با زمان 20 دقیقه است.

کدتخفیف:M3IOI

عنوان

این قسمت، بخش ابزارهای سایت ماست. ما قراره اینجا هر ابزاری که میتونه به شما صاحب کسب و کار عزیز کمک کنه که در فرآیندهای مدیریتی و کنترلی عملکرد، دقیق تر و با کیفیت تر باشی قرار بدیم و تو با کلیک روی هرکدومشون بتونی ازشون بهره مند بشی. در ضمن اگر به ابزاری نیاز داشتی که اینجا پیداش نکردی میتونی در قسمت تماس با ما در بخش اعلام پیشنهادات و نظرات باهامون مطرحش کنی تا ما خیلی زود اینجا قرارش بدیم و شما رو هم از بارگذاری آن باخبر کنیم.

قرارداد کار

قرارداد یک توافق الزام آور میان اشخاص است که حقوق و تکالیف طرفین آن را تعیین می کند.
" قرارداد کار عبارتست از قرارداد کتبی یا شفاهی که به موجب آن کارگر در قبال دریافت حق السعی ، کاری را برای مدت موقت یا مدت غیرموقت برای کارفرما انجام می دهد ".

قرارداد موقت

قراداد پیمانکاری

 
بنیاد توسعه کسب و کار سوی تعالی

رسالت ما، تاثیرگذاری و همراهی در خلق و توسعه کسب و کار در جهت اجرا در حوزه مهندسی فرآیندهای فردی و سازمانی و ارائه راهکارهای عملی و کاربردی در زمینه ی ارزیابی، تحلیل، نظارت و کنترل کسب و کار است.

محصولات سوی تعالی
شبکه های اجتماعی

۰۲۱-۲۲۰۹۲۶۱۴ ۰۲۱-۲۲۳۵۶۷۹۲
۰۹۱۲-۷۵۶۱۸۹۱

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد بنیاد سوی تعالی محفوظ می‌باشد.

درود بر شما، برای شروع گفت‌وگو با کارشناسان ارتباط برقرار کنید.

. آماده‌ی پاسخگویی به شما هستیم...
Close and go back to page