با ما در ارتباط باشید ۲۲۰۹۲۶۱۴-۰۲۱

صاحب کسب و کارم و درگیر مسئله ای هستم

به یک مشاور نیاز دارم

اگر شما صاحب یک کسب و کار فعال در بازار تحول یافته و مدرن امروزی هستید یا در بخشی از رده‌های مختلف یک کسب و کار فعالیت می‌کنید ممکن است با مسائل مختلفی در زمینه کسب و کار خودتان مواجه شوید و در مسیر مرتفع کردن این مسائل نیاز به یک مشاور و راهنما داشته باشید.
کارشناسان بنیاد سوی تعالی از مهم‌ترین و متداول‌ترین مسائلی که شما ممکن است با آنها مواجه شوید را بررسی کرده‌ است و شما می‌توانید در زیر آن‌ها را مشاهده کنید:

فروش

شاید یکی از مشکلات و دغدغه های سازمان ها حفظ میزان فروش و افزایش فروششان می باشد، ما در سوی تعالی با مشاورین فروش خود دغدغه فروش شما را در سه حوزه به صورت ذکر شده مورد بررسی قرار می دهیم:

  1. بررسی آنچه که شما تا به امروز انجام داده اید.
  2. آنچه در بازار شما توسط رقبا انجام می شود.
  3. ارائه برنامه متناسب محصول و سهم بازار شما
بازاریابی

موضوع مطرح شده در بازاریابی اغلب سازمان ها به این گونه می باشد که چگونه محصول خودم را در بازار معرفی کنم؛ پربازده‌ترین روش بازاریابی در ایران بنچ مارکینگ رهبران صنف شما می باشد که مشاورین بازاریابی سوی تعالی با شناخت اصول بازاریابی و به کارگیری ابزارهای مارکتینگ پلن، مشاوره های کمپین تبلیغاتی و ارائه چک لیست اصول بازاریابی همراه شما خواهند بود که نگران بازاریابی محصولات خود نباشید ما با مشاوره و همراهی شما در این خصوص کنار شما هستیم.

مالی

دخل و خرج سازمانم یکی نیست! در سوی تعالی با مشاورین مالی، مدیریت مالی کسب و کارتان را در حوزه‌های

  1. آشنایی مبانی مالی متناسب با صنف شما
  2. بررسی عملکرد مالی شما تا به امروز و ارائه گزارش
  3. به کارگیری ابزارها و نفرات متخصص مرتبط با کسب و کار شما آموزش داده و همراهی می کنیم.
مالیاتی

دغدغه اکثر کسب و کارها پرداخت مالیات می‌باشد که ما در سوی تعالی شما را با داشتن مشاورین مالیاتی جهت جلوگیری از پرداخت جرائم و مالیات های مضاعف همراهی می‌کنیم.

جذب پرسنل

جذب پرسنل یکی از اساسی ترین موضوعات در سازمان است؛ اما قبل از جذب باید نیازسنجی سازمان برای پرسنل جدید و شرح شغل و شرح وظایف مورد تقاضا بررسی گردد؛ گاهی شاید نیاز به جذب پرسنل خارج از سازمان شما نباشد، قبل از آن می توانید با اضافه کاری، برون سپاری و کاره پاره وقت آن تقاضا را پاسخ دهید.

نگهداشت پرسنل

قبل از پرداختن به موضوع نگهداشت پرسنل، نحوه مدیریت و رهبری شما در سازمان می بایست بررسی و در صورت تایید KPIهای مرتبط با آن پیاده سازی گردد؛ لازم است بدانید کارکنان شما حداقل در 4 دسته مجزا قرار می گیرند و برای تعامل با آنها باید 4 روش متفاوت به کار برد. مشاورین سوی تعالی برای شناخت این 4 دسته و روش تعامل با پرسنل در کنار شما خواهد بود.

سیستم سازی

سوال مهم در بخش سیستم سازی این است که کسب و کار شما برای شما کار می کند یا شما برای کسب و کارتان؛ مادامی که به فکر ایجاد یک سیستم هوشمندانه که از تجربیات و عملکرد شما در سازمانتان شکل گرفته باشد نیفتید، شما کسب و کار ندارید و صرفا یک کارمند هستید؛ اهمیت پیاده سازی سیستم لازمه بقای شما در بازارتان می‌باشد، هرچه کسب و کارتان براساس فرآیندها و سیستم هوشمندانه استوار گردد، شما می توانید به ماندگاریتان در آن بازار امیدوار باشید.

تبلیغات

در یک جمله قبل، حین و بعد از راه اندازی کسب و کارتان با گرفتن مشاوره تبلیغات از متخصصین حوزه تبلیغات بین 15تا 20 درصد از سرمایه، درآمد و تمرکز خود را بر حوزه تبلیغات بگذارید.

درگیری در کارم زیاد است

به کار بردن واژه هایی از قبیل زیاد، کم، بد، خوب برای یک مدیر نه تنها کارساز نیست بلکه به زودی می‌بایست اصلاح گردد؛ یک مدیر زمانی می تواند چالش های کسب و کارش را حل و یا بهبود دهد که کاملا شفاف و قابل اندازه گیری درباره واژه‌های فوق صحبت کند، گاهی درگیری در کسب و کارم زیاد است، یعنی شرح شغل‌ها و تفویض اختیار، سیستم سازی، جانشین پروری و... موضوعات اجرا نشده در سازمان شماست.

نیاز به یک کوچ همراه دارم

ما در سوی تعالی بر این باوریم که یک کوچ خودش هم نیاز به یک کوچ دارد چرا که وظیفه یک کوچ بهبود و تسهیل روند اجرایی مورد نظر هر شخص، مدیر و کارمند یک سازمان است.

چطور آنلاین بفروشم

نیاز بازار و مشتری را پیدا کن ، نیاز را بزرگتر و پررنگ تر به نمایش بگذار و بفروش و مشاوره دیجیتال مارکتینگ بگیر.

بنیاد توسعه کسب و کار سوی تعالی

رسالت ما، تاثیرگذاری و همراهی در خلق و توسعه کسب و کار در جهت اجرا در حوزه مهندسی فرآیندهای فردی و سازمانی و ارائه راهکارهای عملی و کاربردی در زمینه ی ارزیابی، تحلیل، نظارت و کنترل کسب و کار است.

محصولات سوی تعالی
شبکه های اجتماعی

۰۲۱-۲۲۰۹۲۶۱۴ ۰۲۱-۲۲۳۵۶۷۹۲
۰۹۱۲-۷۵۶۱۸۹۱

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد بنیاد سوی تعالی محفوظ می‌باشد.

درود بر شما، برای شروع گفت‌وگو با کارشناسان ارتباط برقرار کنید.

. آماده‌ی پاسخگویی به شما هستیم...
Close and go back to page