با ما در ارتباط باشید ۲۲۰۹۲۶۱۴-۰۲۱

خدمات سوی تعالی

در آینده ، کسب و کار زمانی ارزشمند خواهد شد که شما بتوانید بدون حضور صد درصد خود آن را مدیریت کنید
این مهم وقتی اتفاق می افتد که شما کسب و کار خود را سیسم سازی کنید و تمام فرآیندهای اجرایی را در مدل کسبو کار خود شفاف کنید و برای اجرای آن برنامه مشخص داشته باشید
سوی تعالی به صورت بنیادین فعالیت های شما را در راستای اهداف و ماموریت های سازمانی هدایت می کند
همراهتان خواهیم بود و متناسب با شرایط اقتصادی امروز ، راهکارهای عملیاتی و خدمات جامعی را بر پایه دانش روز را در اختیار شما قرار دهیم .
ما ضامن موفقیت امروز شما و استقلال فردایتان هستیم تا کسب و کار شما را به سوی تعالی ببریم.

نقش تسهیلگری مشاور کسب و کار

مشاور کسب و کار با ایفای نقش تسهیلگری به مشتریان کمک میکند تا مسائل و فرصتهای خود را شناسایی و تحلیل نمایند و راهکار مناسب جهت حل مسائل و بهره مندی موثر از فرصت ها را ارئه می دهد. ما در تیم سوی تعالی هدفمان این است که در کنار شما باشیم تا بتوانید کسب و کارتان را تا مرحله بلوغ و استقلال جلو ببرید.معمولا دوره های آموزشی در مرحله به کارگیری دانسته ها مارا رها می کنند.ولی مادر به کارگیری دانسته های کسب وکاری کنارتان هستیم تا بتوانید هوشمندانه تر جلو بروید و هدف نهایی ما این است که به ما وابسته نمانید و هر چقدر خودتان و کسب و کارتان به تعالی نزدیک تر بشوید ما به رسالت مان نزدیک تر شده ایم، نقطه قوت ما کارکردن به شکل تیمی است و بر این باوریم که تیمی کار کردن باعث می شود و با در کنار هم قرار دادن تخصص ها و مهارت های مختلف بهتر می توانیم در خدمت رسانی به شما عمل کنیم.
اگر شما صاحب کسب و کار هستید بنابراین توانمندید و خلاق ...ماموریت ما همیاری مدیران خلاق و توانمند سرزمینان،برای ساختن چشم انداز مطلوب در زندگی و کارشان است.

بنیاد توسعه کسب و کار سوی تعالی

رسالت ما، تاثیرگذاری و همراهی در خلق و توسعه کسب و کار در جهت اجرا در حوزه مهندسی فرآیندهای فردی و سازمانی و ارائه راهکارهای عملی و کاربردی در زمینه ی ارزیابی، تحلیل، نظارت و کنترل کسب و کار است.

محصولات سوی تعالی
شبکه های اجتماعی

۰۲۱-۲۲۰۹۲۶۱۴ ۰۲۱-۲۲۳۵۶۷۹۲
۰۹۱۲-۷۵۶۱۸۹۱

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد بنیاد سوی تعالی محفوظ می‌باشد.

درود بر شما، برای شروع گفت‌وگو با کارشناسان ارتباط برقرار کنید.

. آماده‌ی پاسخگویی به شما هستیم...
Close and go back to page